Profil Profile
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8 IMDB Puanı 59 Görüntülenme

Profil Profile

(2022)

Yönetmen:

Profil Profile

Oyuncular:

Profil ProfileFilm izle - Full HD Film izle - 2020 Film izle - 2021 Film izle - 2022 Film izle - Türkçe Dublaj Film izle - Türkçe Altyazılı Film izle
Profil Profile
Amy Whittaker aslında bir gazetecidir ancak başladığı son işi bir süre sonra çok tehlikeli bir yola sapacaktır. Çünkü Amy elinden olmadan rolüne kendisini kaptıracak ve asla aşık olmaması gereken bir adam ile de tehlikeli bir şekilde yakınlaşacaktır.
Amy, İngiliz asıllı bir gazetecidir ve yeni aldığı araştırma konusu yüzünden de kendisine yeni bir profil oluşturur. İslam dinine yeni girmiş aşırı sağcı kesime inandığını gösteren bu yalan profilde Amy çarşaf giyen bir kadını canlandırmaktadır. Amy’nin bunu yapmasının amacı ise bir süre önce meydana gelen bir olayın iç yüzünü araştırmaktır. Bir süre öncesinde Avrupalı bir kadını işe alan Işid örgütünün bu kadınları nasıl tuzağa düşürdüklerini anlamak ve bu konuda bir yazı yazmak isteyen Amy kendisi de saf ve yeni din değiştirmiş bir kadın imajı yaratır ve ismini de Melody olarak değiştirir. Kısa süre sonrasında ise Melody aradığı çevrelerin kendisi ile irtibata geçmeye başladığını fark eder ve doğru yolda olduğunu zanneder. Amy bir süre sonra Işid savaşçısı olan ve Bilel adındaki bir adamla da sürekli sohbet etmeye başlar. Bilel ile Melody kısa süre içinde yakınlaşmaya başlarlar ancak Melody bu duruma engel olamaz. Bir yandan asıl kimliğini korumaya çalışan Melody bir diğer yandan da başladığı görevi tamamlamak için savaşmaktadır.
izle4k.com film formatıyla da hazırlanan ve dublajıyla da sizleri bekleyen bu gizem ve gerilim dolu Profil isimli filmde, gerçek bir olaydan esinlenen film aslında ismini şu anda Anna Érelle olarak değiştiren ve halen de 24 saat boyunca polis korumasında olan ve In the Skin of a Cihatist isimli romanı yazan Fransız bir gazeteci kadının gerçek yaşam hikayesini ekranlara yansıtmaktadır. 2015 yılında Erelle’nin kitabı en çok satan kitaplar arasına girmiştir ancak kendisi halen polis koruması altında yaşamını sürdürmektedir. Melody içine girdiği bu korkunç durumdan kendisini korumayı başarabilecek midir?
Yönetmen
Timur Bekmambetov

Oyuncular
Christine Adams, Kate Watson, Morgan Watkins, Valene Kane

Yapım
2018 Filmleri -

Tür
Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri

Kategori
Yabancı Filmler - 4K

Dil
Türkçe Dublaj / Türkçe Altyazılı

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?