Mülteci The Flood
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8 IMDB Puanı 49 Görüntülenme

Mülteci The Flood

(2019)

Yönetmen:

Mülteci The Flood

Oyuncular:

Mülteci The Flood Haile bir askerdir ancak Haile yasa dışı bir şekilde bir tutsağın öldürülmesi gerektiğinde bunu yapamayacağına karar verir. Henüz genç bir adam olan Haile sonunda ülkesinden kaçmak zorunda kalır çünkü emre itaat etmediği için o artık bir haindir. Herhangi bir evrağı da olmadığı için yasadışı bir şekilde İngiltere’ye gitmeye çalışan Haile bu sefer de yolda başka birini öldürmemek için kendini sınır polisine yakalatmıştır. Haile şu ana dek neyi doğru yaptıysa sonunda hep zarar görmüştür. Fakat Haile artık belki de hayatının son durağına gelmiştir ve bundan sonra da gidebileceği yollar azalmıştır. İngiltere’ye sığınmak ve sıfırdan bir yaşama başlamak isteyen Haile için bu defa da suçsuzluğunu kanıtlama mücadelesi başlayacaktır. Kendisini ve diğer yasa dışı göçmen dostlarını yakalatan Haile ve kaderi göçmen bürosunun elindedir. Haile’nin davasına Wendy isimli büro çalışanı bakacaktır ve kaderine de o karar verecektir. Haile büroya getirildiğinde hayat hikayesini anlatmaya başladığında Wendy ne yapacağını bilemez haldedir. Çünkü bir yandan her şeyi doğru yapan bir adam ve diğer yandan da tamamen suçlu görünen bir adam vardır. Şimdi ise Wendy her şeyi iyice araştırmalı ve Haile’nin kaderini tayin etmelidir. Genellikle benzerlerinin her gün yaşandığı ve hatta yaşanmaya devam ettiği yasa dışı bir göçmenin hayatını etkili bir şekilde anlatmayı başaran ve orijinal adı The Flood olan bu dram filminin yönetmen koltuğundaki isim Anthony Woodley’dir. izle4k.com film formatıyla da sizlerle olacak bu etkileyici yapımın senarist köşesinde ise Helen Kingston ismi bulunmaktadır. Türkçe dublaj seçeneğini de eklemiş olduğumuz ve Mülteci ismiyle dublajlı olarak sitemizde yer almakta olan filmde Lena Headey ile Amira Ghazalla ve de Jack Gordon isimleri de yapımın başrol oyuncu kadrosunda yer alan simalardır. Haile hangi ülkeden İngiltere’ye sığınmak istemektedir? Haile neden ülkesinde emirlere itaat etmekte bu kadar zorlanmıştır? Yönetmen Anthony Woodley Oyuncular Amira Ghazalla, Jack Gordon, Lena Headey, Scott Hinds Yapım 2019 Filmleri İngiltere Tür Dram Filmleri Kategori Yabancı Filmler - 4K Dil Türkçe Dublaj / Türkçe Altyazılı Etiketler -
Mülteci The Flood
Haile bir askerdir ancak Haile yasa dışı bir şekilde bir tutsağın öldürülmesi gerektiğinde bunu yapamayacağına karar verir. Henüz genç bir adam olan Haile sonunda ülkesinden kaçmak zorunda kalır çünkü emre itaat etmediği için o artık bir haindir. Herhangi bir evrağı da olmadığı için yasadışı bir şekilde İngiltere’ye gitmeye çalışan Haile bu sefer de yolda başka birini öldürmemek için kendini sınır polisine yakalatmıştır. Haile şu ana dek neyi doğru yaptıysa sonunda hep zarar görmüştür. Fakat Haile artık belki de hayatının son durağına gelmiştir ve bundan sonra da gidebileceği yollar azalmıştır. İngiltere’ye sığınmak ve sıfırdan bir yaşama başlamak isteyen Haile için bu defa da suçsuzluğunu kanıtlama mücadelesi başlayacaktır.
Kendisini ve diğer yasa dışı göçmen dostlarını yakalatan Haile ve kaderi göçmen bürosunun elindedir. Haile’nin davasına Wendy isimli büro çalışanı bakacaktır ve kaderine de o karar verecektir. Haile büroya getirildiğinde hayat hikayesini anlatmaya başladığında Wendy ne yapacağını bilemez haldedir. Çünkü bir yandan her şeyi doğru yapan bir adam ve diğer yandan da tamamen suçlu görünen bir adam vardır. Şimdi ise Wendy her şeyi iyice araştırmalı ve Haile’nin kaderini tayin etmelidir.
Genellikle benzerlerinin her gün yaşandığı ve hatta yaşanmaya devam ettiği yasa dışı bir göçmenin hayatını etkili bir şekilde anlatmayı başaran ve orijinal adı The Flood olan bu dram filminin yönetmen koltuğundaki isim Anthony Woodley’dir. izle4k.com film formatıyla da sizlerle olacak bu etkileyici yapımın senarist köşesinde ise Helen Kingston ismi bulunmaktadır. Türkçe dublaj seçeneğini de eklemiş olduğumuz ve Mülteci ismiyle dublajlı olarak sitemizde yer almakta olan filmde Lena Headey ile Amira Ghazalla ve de Jack Gordon isimleri de yapımın başrol oyuncu kadrosunda yer alan simalardır. Haile hangi ülkeden İngiltere’ye sığınmak istemektedir? Haile neden ülkesinde emirlere itaat etmekte bu kadar zorlanmıştır?
Yönetmen
Anthony Woodley

Oyuncular
Amira Ghazalla, Jack Gordon, Lena Headey, Scott Hinds

Yapım
2019 Filmleri İngiltere

Tür
Dram Filmleri

Kategori
Yabancı Filmler - 4K

Dil
Türkçe Dublaj / Türkçe Altyazılı

Etiketler
-

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?