Hava Muhalefeti Yerli film izle ( Film sitemizden telif hakkı dolayısı ile kaldırılmıştır.)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
139 Görüntülenme

Hava Muhalefeti Yerli film izle ( Film sitemizden telif hakkı dolayısı ile kaldırılmıştır.)

Hava Muhalefeti izle, Cemil Yıldırım, milletvekili adayı olarak yorucu bir kampanya sürecinin ortasında, uzatmalı sevgilisi Gözde ile birlikte Bodrum'u keşfetmek için hafta sonu kaçışı planlamaktadır. Ancak, bu kaçamak sadece dinlenmekle sınırlı kalmayacak, beklenmedik olaylarla dolu bir maceraya dönüşecektir.

Part 1

Part 3


Part 5

Part 6

Film İndir
https://turbobit.net/bpoqri2e2xlg.html
https://pixeldrain.com/api/file/sUhmwUbb?download
Film İndir
Fragman

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Hava Muhalefeti Yerli film izle  Hava Muhalefeti izle, Cemil Yıldırım, milletvekili adayı olarak yorucu bir kampanya sürecinin ortasında, uzatmalı sevgilisi Gözde ile birlikte Bodrum'u keşfetmek için hafta sonu kaçışı planlamaktadır. Ancak, bu kaçamak sadece dinlenmekle sınırlı kalmayacak, beklenmedik olaylarla dolu bir maceraya dönüşecektir.

  Cemil ve Gözde, uçaklarına binip keyifli bir hafta sonu tatiline çıkmak için heyecanlıdır. Ancak, uçağın diğer yolcuları ve onları bekleyen sürprizler hakkında hiçbir fikirleri yoktur.

  Bu komik ve heyecan dolu yolculuk, izleyicilere unutulmaz anlar yaşatacak gibi görünmektedir. Senaryosunu Murat Kepez, Eray Akyamaner, Uğur Güvercin ve Ayberk Sak'ın yazdığı film, seyircilere eğlenceli bir hafta sonu tatili deneyimi sunmak için hazırlanmıştır.

  Yolculuk boyunca neler olacağını görmek için sabırsızlanıyo

  Film İzle,Foto De,Foto De

  Hava Muhalefeti: Komik Bir Hafta Sonu Kaçamağı

  Hava Muhalefeti: Cemil ve Gözde'nin Hafta Sonu Macerası - Komik ve Heyecan Dolu Yerli Film. Bodrum'da sürprizlerle dolu unutulmaz bir tatil.

  film izle, yerli film, komedi, macera, Cemil Yıldırım, Gözde, hafta sonu, tatil, Bodrum, eğlence, komik film, seyret, yeni film, Türk filmi, izlemek, keyifli, unutulmaz anlar, sürprizler, yerli komedi, hafta sonu kaçamağı

  Diğer Adları:

  Hava Muhalefeti

  Yayın Tarihi:

  14 Nisan 2023

  Senaryo:

  Eray Akyamaner, Ugur Güvercin, Murat Kepez

  Yorumlara kapalı!