GENÇ VE GÜZEL
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7 IMDB Puanı 45 Görüntülenme

GENÇ VE GÜZEL

(2014)

Yönetmen:

GENÇ VE GÜZEL

Oyuncular:

GENÇ VE GÜZEL GENÇ VE GÜZEL Genç ve Güzel izle IMDB puanı: 6.9 Vizyona tarihi: 27 Aralık 2013 Oyuncular: Charlotte Rampling, Marine Vacth, Géraldine Pailhas, Nathalie Richard, Frédéric Pierrot Senaryo: François Ozon Yapımcı: Mandarin Films Distribution Co. Yapım yılı: 2013 Ülkesi: Fransa Süre: 95 Dak. Orjinal isim: Jeune et jolie Dram Filmleri, Erotik Filmleri kategorisindeki Genç ve Güzel filmi imdb.com da 6.9 puan almayı başarabilmiş. Konusuna şöyle bir bakacak olursak; “4 mevsim ve 4 şarkıyla 17 yaşındaki bir kızın çağdaş portresi” olarak tanımladığı son filminde Ozon, Buñuel’in meşhur Gündüz Güzeli filmini çağrıştıran bir öyküyü ele alıyor. Filmin merkezindeki Isabelle, ergenlikten henüz çıkmıştır ve cinsel uyanışıyla aşk arayışını bir fahişe olarak yaşamayı tercih eder. Beden, ergenlik, aile ve cinsellik kavramlarını tartışmaya açan filmde geçen her bir mevsime bir Françoise Hardy şarkısı eşlik ediyor. 95 Dak. sürecek olan izle4k.com film François Ozon tarafından yönetilmiştir. Filmin senaryo yazarı ise François Ozon.
GENÇ VE GÜZEL
GENÇ VE GÜZEL
Genç ve Güzel izle
IMDB puanı: 6.9
Vizyona tarihi: 27 Aralık 2013
Oyuncular: Charlotte Rampling, Marine Vacth, Géraldine Pailhas, Nathalie Richard, Frédéric Pierrot
Senaryo: François Ozon
Yapımcı: Mandarin Films Distribution Co.
Yapım yılı: 2013
Ülkesi: Fransa
Süre: 95 Dak.
Orjinal isim: Jeune et jolie

Dram Filmleri, Erotik Filmleri kategorisindeki Genç ve Güzel filmi imdb.com da 6.9 puan almayı başarabilmiş. Konusuna şöyle bir bakacak olursak; “4 mevsim ve 4 şarkıyla 17 yaşındaki bir kızın çağdaş portresi” olarak tanımladığı son filminde Ozon, Buñuel’in meşhur Gündüz Güzeli filmini çağrıştıran bir öyküyü ele alıyor. Filmin merkezindeki Isabelle, ergenlikten henüz çıkmıştır ve cinsel uyanışıyla aşk arayışını bir fahişe olarak yaşamayı tercih eder. Beden, ergenlik, aile ve cinsellik kavramlarını tartışmaya açan filmde geçen her bir mevsime bir Françoise Hardy şarkısı eşlik ediyor. 95 Dak. sürecek olan izle4k.com film François Ozon tarafından yönetilmiştir. Filmin senaryo yazarı ise François Ozon.
Film izle - Full HD Film izle - 2020 Film izle - 2021 Film izle - 2022 Film izle - Türkçe Dublaj Film izle - Türkçe Altyazılı Film izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?