Dipten Gelen The Requin
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
10 IMDB Puanı 40 Görüntülenme

Dipten Gelen The Requin

(2022)

Yönetmen:

Dipten Gelen The Requin

Oyuncular:

Dipten Gelen The Requin Dipten Gelen The Requin Jaelyn ile Kyle kendilerine ikinci bir balayı yaşatmak isterler ve burada hiçbir sorunu düşünmeden kısa bir zaman da olsa cenneti yaşamak isterler. Kyle karısına sürpriz olarak Vietnam’ı seçtiğinde ikinci bir sürpriz daha yapmıştır. Bu ikinci sürpriz ise tatillerini geçirmek için kiraladığı evin okyanusun üstünde ve karadan bağımsız olmasıdır. Jaelyn her ne kadar bu durumdan biraz korksa da sonrasında Kyle karısını sakinleştirir ve eğer güvenli olmasa kimseye kiralanmayacağını savunur. Bunun üzerine rahatlayan Jaelyn de günün tadını çıkartmaya başlar. Ancak gecenin bir yarısında aniden bir fırtına patlak verir ve Jaelyn ile Kyle henüz neler olduğunu anlamadan fırtınaya kapılırlar ve kısa bir sürede de bayılırlar. Kendilerine geldiklerinde ise villadan geriye sadece yatak odası kalmıştır ve Jaelyn ile Kyle da okyanusun tam ortasındadırlar. Birilerinin onları kurtarmaya geleceğini düşünen Jaelyn ile Kyle panik yapmamaya çalışırlar. Bu sırada da yukardan bir jet geçmektedir ve Jaelyn ile Kyle jetin dikkatini çekmek için üstünde durdukları odayı yakmaya karar verirler. Fakat bu kararları korkunç bir hamledir çünkü karı ve koca suyun altının köpek balıkları ile dolu olduğunu bilmemektedir. Tek kurtarıcıları olan yatak odalarını yakan Jaelyn ile Kyle’nin suyun altındaki köpek balıkları ile tanışmak üzerelerdir. Orijinal adı ile The Requin ismini alan izle4k.com film formatındaki bu muhteşem köpek balığı filminde yönetmen koltuğundaki ve senarist köşesindeki isim Le Van Kiet’dir. Özellikle e Jaelyn’in vereceği korkunç bir hayatta kalma mücadelesine odaklanan filmde Deirdre O’Connell ile Alicia Silverstone ve de James Tupper isimleri de filmin başrol oyuncu kadrosunda yer alan simalardır. Fırtına sırasında bacağını yaralayan ve halen kanı durduramayan Kyle’ın hayatta kalma şansı nedir? Eğer yardım gelmezse karı ve koca daha ne kadar bu vahşete dayanabilirler? Jaelyn eğer bu korkunç sularda tek başına kalırsa nasıl hayatta kalmak için savaşacaktır? Yönetmen Le-Van Kiet Oyuncular Alicia Silverstone, Danny Chung, Deirdre O'Connell, James Tupper Yapım 2022 Filmleri - Tür Gerilim Filmleri Kategori Yabancı Filmler - 4K Dil Türkçe Dublaj / Türkçe Altyazılı
Dipten Gelen The Requin
Jaelyn ile Kyle kendilerine ikinci bir balayı yaşatmak isterler ve burada hiçbir sorunu düşünmeden kısa bir zaman da olsa cenneti yaşamak isterler. Kyle karısına sürpriz olarak Vietnam’ı seçtiğinde ikinci bir sürpriz daha yapmıştır. Bu ikinci sürpriz ise tatillerini geçirmek için kiraladığı evin okyanusun üstünde ve karadan bağımsız olmasıdır. Jaelyn her ne kadar bu durumdan biraz korksa da sonrasında Kyle karısını sakinleştirir ve eğer güvenli olmasa kimseye kiralanmayacağını savunur. Bunun üzerine rahatlayan Jaelyn de günün tadını çıkartmaya başlar.
Ancak gecenin bir yarısında aniden bir fırtına patlak verir ve Jaelyn ile Kyle henüz neler olduğunu anlamadan fırtınaya kapılırlar ve kısa bir sürede de bayılırlar. Kendilerine geldiklerinde ise villadan geriye sadece yatak odası kalmıştır ve Jaelyn ile Kyle da okyanusun tam ortasındadırlar. Birilerinin onları kurtarmaya geleceğini düşünen Jaelyn ile Kyle panik yapmamaya çalışırlar. Bu sırada da yukardan bir jet geçmektedir ve Jaelyn ile Kyle jetin dikkatini çekmek için üstünde durdukları odayı yakmaya karar verirler. Fakat bu kararları korkunç bir hamledir çünkü karı ve koca suyun altının köpek balıkları ile dolu olduğunu bilmemektedir. Tek kurtarıcıları olan yatak odalarını yakan Jaelyn ile Kyle’nin suyun altındaki köpek balıkları ile tanışmak üzerelerdir.
Orijinal adı ile The Requin ismini alan izle4k.com film formatındaki bu muhteşem köpek balığı filminde yönetmen koltuğundaki ve senarist köşesindeki isim Le Van Kiet’dir. Özellikle e Jaelyn’in vereceği korkunç bir hayatta kalma mücadelesine odaklanan filmde Deirdre O’Connell ile Alicia Silverstone ve de James Tupper isimleri de filmin başrol oyuncu kadrosunda yer alan simalardır. Fırtına sırasında bacağını yaralayan ve halen kanı durduramayan Kyle’ın hayatta kalma şansı nedir? Eğer yardım gelmezse karı ve koca daha ne kadar bu vahşete dayanabilirler? Jaelyn eğer bu korkunç sularda tek başına kalırsa nasıl hayatta kalmak için savaşacaktır?
Yönetmen
Le-Van Kiet

Oyuncular
Alicia Silverstone, Danny Chung, Deirdre O'Connell, James Tupper

Yapım
2022 Filmleri -

Tür
Gerilim Filmleri

Kategori
Yabancı Filmler - 4K

Dil
Türkçe Dublaj / Türkçe Altyazılı

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?