Babamız – Our Father izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7 IMDB Puanı 74 Görüntülenme

Babamız – Our Father izle

(2022)

Yönetmen:

Babamız – Our Father izle

Oyuncular:

Donald Cline, Jacoba Ballard, Debbie Pierce, Jan Shore, Robert Colver, Dianna Kiesler, Liz White, Angela Ganote, Julie Harmon, Matt White

054 saniye önce
Bir doktorun özellikle de bir doğum uzmanı doktorun asla ama asla aklına dahi getiremeyeceği korkunç bir şeyi Doktor Donald Cline hem de gözlerini bile kırpmadan yapmıştır. Doktor Donald Cline’ın yaptığı bu korkunç şey ise hastalarına eşlerinin spermlerini değil kendi spermini vermesidir. Doktor Donald Cline bu korkunç oyununa Jacoba Ballard’ın içindeki tuhaf hissin onu yönlendirmesi ve hakkında araştırma yapması ile son vermek zorunda kalacaktı.

Jacoba Ballard’ın annesi doğal yollardan hamile kalamamıştı ve bu yüzden de bölgelerinde bulunan ve toplumun içinde de çok saygın bir yere sahip olan kadın doğum uzmanı Doktor Donald Cline’e gitmişti. Doktor Donald Cline ise hem kiliseye giden ve kilisede de saygınlığı koruyan bir kişidir. Ancak tüm bu özellikleri yüzünden de bölgede bulunan özellikle de 25 millik bir alanda olan tüm kadınlar onun yanına gelmiş ve ondan yardım istemişlerdir. Çocukları normal yoldan olmayan ve mutlaka donör yolu ile olması gereken kişileri kullanan ve onları kendi iğrenç oyununa dahil eden Doktor Donald Cline’in oyunu hem de korkunç bir şekilde bozulacaktır. Çünkü Jacoba Ballard içindeki tuhaf his nedeni ile DNA testi yaptırdığında iki kardeşinin olabileceğini beklerken sadece 25 millik bir mesafede onlarca kardeşi olduğunu keşfetmiştir. Bu durum ise tüm kardeşlerin birbirlerini bulmalarına neden olmuştur. Şimdi ise tüm kardeşler Doktor Donald Cline’e karşı korkunç bir savaşı başlatmış durumdalardır. Doktor Donald Cline ise bu durum karşısında soğuk kanlılığını korumaktadır ancak eninde sonunda Doktor Donald Cline bir şekilde de olsa yaptıklarının bedelini ödemelidir. 4k film formatıyla da sizlerle olacak Our Father isimli belgeselde her şey en ince detaylarına kadar anlatılacak ve insanların gerçekleri öğrendiklerinde verdikleri insani tepkilerde bir bir kameranın önünde doğal bir şekilde görülecektir. Acaba Doktor Donald Cline yaptıklarının bedelini bir şekilde de olsa ödeyecek midir? Yoksa Doktor Donald Cline’in yaptıkları aslında bir suç değil midir?

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Babamız – Our Father izle

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?